Współpraca

Przepisowa mama to jedyny blog, na którym tak samo ważne są informacje o więzi emocjonalnej rodziców z dzieckiem, jak o więzi prawnej między nimi. Jako mama – prawnik wiem bowiem doskonale, że świat dziecka i świat prawa, choć wydają się być dwoma różnymi światami, bardzo często się spotykają. 

Jeżeli masz pomysł na temat kolejnego posta, potrzebujesz pomocy w napisaniu pisma lub w ocenie swojej sytuacji prawnej – napisz do mnie: przepisowamama@gmail.com. Każda historia jest inna i każdej przyglądam się indywidualnie. 

Jeżeli masz pomysł, który mogę pomóc Ci zrealizować np. poprzez wpis, organizację konkursu czy test produktu, również napisz: przepisowamama@gmail.com. 

Cena pisma uzależniona jest od stopnia zawiłości sprawy i ilości czasu, jaki muszę na nie poświęcić, zaś cena realizacji Twojego pomysłu – od jego skali i formy. Jeżeli skontaktujesz się ze mną, wspólnie ustalimy szczegóły.

 

 

 

2 thoughts on “Współpraca

 • 17 października 2016 o 3:56 pm
  Permalink

  Szanowna Pani,
  Czytałam Pani wskazówki jak napisać pozew o pozbawienie praw rodzicielskich….. Potrzebowalabym pomocy przy napisaniu takiego pozwu w imieniu 3 dzieci, które wzięłam pod opiekę jako rodzina zastępcza oraz przymierzam się do złożenia pozwu o alimenty względem babci dzieci z uwagi na fakt,że rodzice biologiczni raczej nie będą płacić a jak wiadomo mnie jako rodzinie zastępczej fundusz alimentacyjny nie przysługuje.
  Czy mogłaby mi Pani pomóc?

  Agnieszka

  Odpowiedz
  • 18 października 2016 o 9:13 pm
   Permalink

   Witam serdecznie,
   Jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz? Czy chciałabyś napisać pisma sama, a następnie przesłać je do mnie do poprawek i oceny merytorycznej? Czy też wolałabyś, abym to ja napisała oba pozwy?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *